Тіаклотрин-М це високоефективний контактно-системний інсектицид з кишковою дією призначеним для захисту посівів соняшнику, пшениці, кукурудзи, ріпаку, сої.
Діюча речовина: тіаметоксам 200 г/л, клотіанідин 50 г/л, бета-цифлутрин 50 г/л.
Завдяки комбінації найефективніших активних компонентів з різними характеристиками, забезпечується швидкий і тривалий захист рослин від широкого спектра шкідників.
-
Тіаметоксам, який є неонікотиноїдом з найвищою розчинністю в групі, швидко проникає в рослину і, завдяки своїй високій рухливості, швидко розповсюджується в клітинному соку рослини. Він має тривалу дію, оскільки з часом перетворюється на клотіанідин і зберігає свою ефективність.
-
Клотіанідин, також належить до неонікотиноїдів, має системну дію, що забезпечує тривалий захист від колючо-сисних шкідників, а також має додаткову контактну дію, що підсилює ефект бета-цифлутрину.
-
Бета-цифлутрин є контактним піретроїдом, який має надзвичайно швидкий ефект зупинки. Живлення шкідників негайно припиняється після застосування цього препарату.
Тіаметоксам і клотіанідин – найефективніше та унікальне поєднання неонікотиноїдів, доступне на ринку. Клотіанідин негайно активується після проникнення в рослину. Тіаметоксам, завдяки своїй високій системності та рухомості, потрапляє в більшу кількість нових листків, де перетворюється на клотіанідин. Таким чином, Тіаклотрин-М забезпечує тривалий захисний ефект неонікотиноїдів та вищу концентрацію активних речовин у нових листках.
Норми застосування фунгіциду Тіаклотрин-М:
-
Пшениця: 0,1 – 0,2 л/га обприскування в період вегетації (хлібна блішка, попелиця, п’явиця, трипси, хлібні жуки, клоп шкідлива черепашка, злакові мухи, жужелиця (імаго)).
-
Соняшник: 0,1 – 0,2 л/га обприскування в період вегетації (попелиці, шипоноска, клопи, тютюновий трипс, лучний та стебловий метелик).
-
Кукурудза: 0,1 – 0,2 л/га обприскування в період вегетації, до та після цвітіння (попелиці, блішки, західний кукурудзяний жук (імаго)).
-
Ріпак: 0,1 – 0,2 л/га обприскування в період вегетації, до та після цвітіння (ріпаковий пильщик, ріпаковий квіткоїд, хрестоцвітні блішки, прихованохоботник, капустяна попелиця).
-
Соя: 0,1 – 0,2 л/га обприскування в період вегетації, до та після цвітіння (трипси, бульбочковий довгоносик (імаго)).
-
Овочеві культури: 01 – 0,2 л/га обприскування в період вегетації (попелиці, трипси, блішки, мухи, мінери).
Переваги препарату Тіаклотрин-М:
-
Широкий спектр дії (сисні, листогризучі, прихованоживучі та ті, що харчуються під листком).
-
Тривалий захисний період (до 25-30 днів) за рахунок тривалої біологічної ефективності клотіанідину та переходу тіаметоксаму в клотіанідин.
-
Швидкий стоп-ефект за рахунок бета-цифлутрину.
-
Захист необроблених частин рослини та нових листків за рахунок високої рухомості і системності діючих речовин.
Рекомендації щодо застосування Тіаклотрин-М:
-
Необхідно утримуватись від використання препарату під час цвітіння культури та під час активного льоту бджіл. Обприскування слід проводити за допомогою водного розчину препарату при температурі від +8 до +25ºС, при швидкості вітру не більше 5 м/с.
-
Робочий розчин слід використовувати в той же день, коли він був приготовлений, дотримуючись всіх норм та умов, вказаних на етикетці препарату, включаючи дозу препарату, об’єм робочого розчину, температуру повітря, води та рН води, щоб забезпечити оптимальний контроль шкідників.
-
Оптимальними часами для внесення препарату є ранок з 6 до 9 години та вечір з 19 до 23 годин.
-
Можна змішувати препарат з гербіцидами та фунгіцидами, але обов’язково слід дотримуватись рекомендацій виробника щодо сумісності кожного препарату в баковій суміші. Якщо рекомендацій немає, слід перевірити сумісність самостійно, змішавши всі необхідні препарати в невеликій кількості.
-
Норма витрат робочого розчину залежить від культури та способу застосування: 200-400 л/га для полевих та овочевих культур, 500-1000 л/га для виноградників, 500-1000 л/га для садів.
В ВІДЕО ВНОСИМО ТІАКЛОТРИН М на соняшник НС Х 8005